پرينتر بي سيم با اتصال Wi-Fi

LJ P2035

پرينتر بی سيم و پرينتر های چند منظوره به يک امر طبيعی و عادی هم در خانه و هم در دفاتر تبديل شده اند، هم چنين كسب و كارهای بزرگ تر در حال سازگاری با اين پرينتر ها هستند.
اتصال wi-fi به شما اين امكان را می دهد كه دستگاه را در هر جايی كه تمايل داريد قرار دهيد و آن نمای ناخوشايند USB و كابل ها كه هميشه منظره بدی را نمايان می سازد با wi-fi كم تر به چشم می خورد .
اگر چه پرينترهای وايرلس حدود يک دهه در دسترس است اين پرينترها چند سال است كه به وجود آمده اند اگر چه پرينترهای خانگی ، قابليت wi-fi دارند، فاقد بسياری سيم برای اتصال به شبكه هستند، ولی تعدادی از آنها هم دارای wi-fi و هم دارای Ethernet هستند.
بسياری از پرينترهای اداری قابليت wi-fi را دارند و ما همچنين شاهد پرينترهای ليزری با قابليت wi-fi اختياری و استاندارد هستيم wi-fi اختياری می تواند بين 50$ و 306$ قيمت داشته باشند بنابراين از فاكتوری كه قيمت ها در آن است مطمئن شويد .
پرينترهای wi-fi جديدتر خدمات پرينتر از طريق تلفن همراه را ارائه می دهند شما می توانيد از يک iPhone يا يک ipad از طريق Application air print به پرينترهای سازگار و بسياری از پرينترهای چند منظوره پرينت بفرستيد و پرينت كنيد .
دسته سوم برنامه های ديگری برای پرينت از ios و android و ديگر دستگاه ها را ارائه می دهند. تعداد كمی از چاپگرها با سرعت بالايی در حال رشد، wi-fi مستقيم به كار می برند يک فن آوری اتصال ساده بی سيم را دارد كامپيوترها و پرينترهايی با قابليت wi-fi مستقيم ، می توانند به يكديگر بدون نياز به دسترسی بی سيم وصل شوند. Hp با فن آوری خود آمده است و آن چيزی جز wireless مستقيم نيست يكی از دلايلی كه مانع خريد پرينترهای wi-fi توسط اشخاص می شود پايين آمدن سرعت در زمان پرينت گرفتن است كه اين دليل ممكن است درست باشد كه آن بستگی به ويژگی wi-fi شما دارد. در مقايسه با زمان ديگر پرينترها ، معمولا زمان كم تری برای انتقال داده ها صرف می كند ، خصوصا اگر پرينتر در جای خوبی قرار گرفته باشد. اگر سرعت در اولويت است. فقط در اين مورد پرينتر wi-fi ای كه با Ethernet (تكنولوژی LAN) سازگاری دارد كاربردی می باشد.

X

 فروش پرینتر hp , فروش کارتریج hp , تعمیر پرینترهای hp در محل

¤