چاپ هوشمند اچ پی

با استفاده از این نرم افزار کاربردی شما از کاغذ و جوهر به صورت بهینه استفاده کرده اید و آنها را برای اطلاعاتی که لازم ندارید هدر نداده و هزینه ای اضافی متحمل نشده اید.

چاپ هوشمند اچ پی

با HP Smart Print از پرینت مطالب خود لذت ببرید!
در این نوشتار می خواهم شما را با ابزاری کاربردی که اچ پی ارائه کرده است آشنا کنم.
نام این ابزار (hp smart print) به معنی چاپ هوشمند اچ پی است. همانطور که از نامش می توان حدس زد، ابزاری کاربردی برای چاپ و پرینت خواهد بود.
بارها پیش آمده است برای چاپ یک صفحه از یک وبسایت، شما مجبور به چاپ موارد ناخواسته در آن صفحه شده اید، یا برای جلوگیری از این کار اطلاعات مورد نظرتان را از اطلاعاتی که نمی خواهید جدا کرده و در برنامه ای مانند word ویرایش کرده و سپس پرینت را انجام داده اید. در روش اول خرج و هزینه ای اضافی به شما تحمیل شده است، به عنوان نمونه شما در صفحه ی مورد نظر می خواهید متنی را چاپ کنید که شاید یک صفحه A4 هم فضا نخواهد اما وقتی روی گزینه print کلیک می کنید، پرینتر شما 3 تا 4 صفحه A4 چاپ می کند و متعاقبا هزینه کاغذ و جوهر (کارتریج) شما نیز 3 تا 4 برابر می شود و این مسلما برای شما مقرون به صرفه نیست. در روش دوم نیز با اینکه شما چاپ مورد نظر و دلخواه را انجام می دهید اما زمانی را برای ویرایش اطلاعات و تطبیق دادن آن با word هزینه خواهید کرد.
اما ابزار کاربردی smart print اچ پی تمامی این هزینه ها را برای شما مرتفع می سازد. اما چگونه؟
این نرم افزار محدوده ای از صفحه وبسایت را که فکر می کند برای پرینت، مورد نظر شماست انتخاب می کند. شما نیز می توانید علاوه بر آن، قسمت هایی را که می خواهید اضافه و یا کم کنید و سپس پرینت خود را انجام دهید. با استفاده از این نرم افزار کاربردی شما از کاغذ و جوهر به صورت بهینه استفاده کرده اید و آنها را برای اطلاعاتی که لازم ندارید هدر نداده و هزینه ای اضافی متحمل نشده اید.
سوالاتی که ممکن است اکنون در ذهن شما و یا در هنگام کار کردن با این ابزار برایتان پیش آید را طرح کرده و به آنها پاسخ داده ام، این سوال و جواب ها می تواند برای کار با آن به شما کمک شایانی کند.

smart print چیست؟
ج- ابزاری برای پرینت است که به شما این امکان را می دهد تا فقط همان قسمتی را که می خواهید پرینت کنید و در هزینه های مواد مصرفی پرینتر خود (کاغذ و جوهر) صرفه جویی کنید.

چگونه می توانم قسمتی را که smart print برای چاپ انتخاب کرده است، ویرایش کنم؟
ج- شما می توانید اطلاعاتی که می خواهید اضافه شود را با کشیدن نشان گر ماوس و انتخاب آن اضافه و اطلاعاتی که باید حذف شوند را نیز انتخاب و از کادر انتخابی خارج کنید. (شاید زیادی کار ساده به نظر برسد، اما واقعا به همین سادگی ست!)

چگونه می توانم به حالت استاندارد صفحه بازگردم و از smart print استفاده نکنم؟
ج- شما می توانید روی دکمه ”X” که در گوشه بالا سمت چپ smart print قرار دارد کلیک کنید و یا مرورگر اینترنت خود را refresh کنید.

آیا smart print فقط برای پرینترهای hp کاربرد دارد؟
ج- خیر، برای همه پرینترها قابل استفاده است.

اگر print option را به جای smart print انتخاب کنم چه اتفاقی می افتد؟
ج- پرینت شما مثل همیشه خواهد بود و بدون ویرایش تمام صفحه پرینت می شود.

چونه آخرین نسخه از smart print را داشته باشم؟
ج- به صورت پیش فرض، خودکار به روز می شود. اما شما نی توانید گوشه بالا سمت چپ صفحه “؟” را کلیک و سپس update tab را بزنید.

اگر به مشکلی برخوردم به کجا مراجعه کنم؟
ج-شما می توانید از (HP Web Support Forum) پشتیبانی لازم را دریافت نمائبد.

آیا smart print روی همه صفحات وب کار می کند؟
ج- بله، طوری طراحی شده که با بیشتر وبسایت ها سازگار است. اما مشکلاتی با نسخه های قدیمی Internet Explorer در انتخاب محتوا دارد.

smart print زبان پارسی را هم پشتیبانی می کند؟
ج- خیر smart print به 19 زبان مجهز است که متاسفانه زبان پارسی در آنها وجود ندارد.

حداقل سیستم مورد نیاز برای smart print چیست؟
ج- با سیستم عامل های ویندوز XP, vista, 7 سازگار است و Inrenet Explorer 6 به بالا را پشتیبانی می کند.

X

 فروش پرینتر hp , فروش کارتریج hp , تعمیر پرینترهای hp در محل

¤