کارتریج hp 80A

کارتریج hp 80A از کارتریج های تونری قدرتمند شرکت hp است که برای شما اسناد کاری را با کیفیت و ظاهری حرفه ای چاپ می کند. این کارتریج درحین تولید اسناد حرفه ای باعث کاهش زمان و منابع هدر رفته نیز می شود. این کارتریج مناسب برای پرینترهای HP 400,401,425 طراحی شده است. ما در اینجا شما را با ویژگیهای دیگر این کارتریج آشنا می کنیم.

کارتریج hp 80A از کارتریج های تونری قدرتمند شرکت hp است که برای شما اسناد کاری را با کیفیت و ظاهری حرفه ای چاپ می کند. این کارتریج درحین تولید اسناد حرفه ای باعث کاهش زمان و منابع هدر رفته نیز می شود. این کارتریج مناسب برای پرینترهای HP 400,401,425 طراحی شده است. در ادامه با ویژگیهای این کارتریج بیشتر آشنا می شوید.

کارتریج HP 80A
چاپ واضح متون و اسناد مشکی

کارتریج HP 80A اسناد را با کیفیت حرفه ای برای شما چاپ می کند؛ تونر استفاده شده در این کارتریج متون و گرافیک های مشکی واضح را با جزئیات کامل چاپ می کند.
بطور مداوم و بدون افت کیفیت چاپ کنید؛ این کارتریج قادر است تعداد زیادی چاپ را (تا 2700 برگ در حالت استاندارد) بدون افت کیفیت انجام دهد.

هزینه ها را با چاپ مطمئن کاهش دهید

این کارتریج اصلی hp با چاپ های کیفیت حرفه ای که انجام می دهد شما را از شرِ پرینت های مجدد و بی کیفیت خلاص می کند. کیفیت بالای HP 80A باعث کاهش هدر رفت منابع و تاخیرهای بوجود آمده می شود.
کیفیت چاپ این کارتریج از یک صفحه به صفحه دیگر و کارتریج به کارتریج دیگر هیچ تغییری نمی کند؛ زمانی که کارتریج اصلی اچ پی بر روی پرینترتان نصب باشد کیفیت چاپ تا تعداد استاندارد (2700 برگ) هیچ تغییری نمی کند و شاهد چاپ کمرنگ و بی کیفیت نخواهید بود.

تعویض آسان و سریع

اگر پیغام کاهش تونر کارتریج را در پرینتر خود مشاهده کردید، به راحتی می توانید کارتریج اصلی HP 80A را از فروشگاه مواد مصرفی پیشتاز نگار فراز تهیه کرده و نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.
طراحی و ساخت این کارتریج به گونه ای است که تعویض و نصب آن بر روی پرینتر بسیار سریع و آسان انجام می شود.

X

 فروش پرینتر hp , فروش کارتریج hp , تعمیر پرینترهای hp در محل

¤